Virginia Hotel- Luxury hotel since 1985

Ogród

Ogród może Cię wprowadzić w dobry nastrój.

Dbając o wypoczynek i dobry nastrój Gości, o każdej porze roku dba się o ogród wokół Pensjonatu. Już widoki z okien, zależnie od pory roku, jakie się roztaczają, są zachwycające i doznania estetyczne mogą być wzruszające, piękne, a przede wszystkim wprowadzające Nas w dobry nastrój i samopoczucie. Zimą okryty pierzynką z białego puchu, na jesień zmieniający kolory, latem w pełnym rozkwicie, a na wiosnę intensywnie budzący się do życia, słowem ogród jest żywy przez cały rok. A jest co podziwiać, gdyż ogród wokół Pensjonatu liczy ponad 50 arów powierzchni. Rośnie w nim setki krzewów ozdobnych, drzew i roślin jednorocznych.

Ogród latem w Pensjonacie Fortuna Ogród latem w Pensjonacie Fortuna

Odpoczywając i podziwiając przyrodę można to zrobić na licznych ławeczkach, od wiosny do jesieni pod parasolami ulokowanych wśród licznych ścieżek spacerowych. W naszym ogrodzie są naprawdę urokliwe miejsca, w których można w spokoju i pełnym relaksie, odprężeniu znależć dla siebie, rodziny, znajomych wyjątkowe zakątki, a nawet za zgodą i pełną aprobatą właściciela urządzić na własne życzenie grilla.

Zielony żywopłot, winorośl sprzyja odpoczynkowi, a przede wszystkim daje poczucie prawdziwej intymności i spokoju. Duża fontanna dodaje uroku, a latem ochłody, i liczne wokół niej rośliny oraz żabki "Kwisie" wywołują dobry nastrój i chęć do podziwiania krajobrazu.

Dzięki starannemu doborze roślin, ogród przeobrażając się wraz z porami roku nabiera o każdej porze niewątpliwego uroku, który pozwala obserwować upływ czasu, ale i cieszyć się zmiennością pór roku. Należy się zgodzić, że gdy zakwitają są najpiękniejsze i są gwiazdami ogrodu.

Niedawno, w ogrodzie zostało wykonane przez fachowca-stolarza drewniane zadaszenie, chroniące naszych Gości przed deszczem i śniegiem. W ten sposób, przez cały rok, w naszym ogrodzie można na życzenie Państwa zorganizować grilla z piwem, winem, herbatką przy muzyce, często "na żywo" i spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu, patrząc wokół na wspaniałe widoki. Zima i mrozy nie przeszkadzają, aby Goście mieli grilla z atrakcjami.

Ogród zimą w Pensjonacie Fortuna Ogród zimą w Pensjonacie Fortuna

Zapraszamy serdecznie Państwa, samych, ze znajomymi, rodzicami do odwiedzenia nas, również ze względu na niezwykłą kolekcję m.in. iglaków, azalii, różaneczników tworzących piękny z duszą ogród, sprzyjający odpoczynkowi ale też i twórczej wyobraźni. Dla tych którzy szukają zapomnienia od hałasu, ale i dla tych którzy szukają artystycznych podniet do stworzenia obrazu, bądź wiersza.

Ogród to magiczne miejsce, w którym każdy może znaleźć prawdziwe ukojenie, a pyszne ciasto, dobra kawa, schłodzone piwo, na pewno dopełni reszty...