Virginia Hotel- Luxury hotel since 1985

Restauracja

Oferujemy Państwu do wyboru nocleg ze śniadaniem, albo ze śniadaniem i obiadokolacją lub śniadaniem, obiadem i kolacją.

Restauracja w Pensjonacie Fortuna Pensjonat Fortuna

Na śniadanie zastaniecie Państwo obficie nakryty szwedzki stół, a pod wieczór zaserwujemy w romantycznej atmosferze przy blasku świec posiłek składający się z dwóch dań.

Mogą Państwo u nas posilić się smacznymi potrawami tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Domowe wypieki, aromatyczna kawa oraz słodkie desery to nasza oferta na czas podwieczorku. Wieczorami Fortuna zaprasza na piwo lub coś mocniejszego do naszego baru lub na zabawę w czasie wieczorków tanecznych. W Restauracji "Fortuna" mogą państwo obejrzeć na TV LCD 50" najważniejsze imprezy sportowe takie jak: wyścigi Formuła 1, mecze piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, walki bokserskie, konkursy skoków narciarskich.

Latem w naszym ogrodzie organizujemy ogniska i grille z muzyką na żywo. Organizujemy także imprezy rodzinne takie, jak wesela, chrzciny, stypy, uroczyste obiady. Przyjmujemy również zamówienia na posiłki dla grup zorganizowanych.

Restauracja w Pensjonacie Fortuna Pensjonat Fortuna

Nasza szefowa kuchni zadowoli każde podniebienie. Dowodem na to jest chociażby udział w konkursie Czerniawa Strawa gdzie kilkaset Gości zaproszonych na niego zdecydowało że nasz pensjonat zajął I miejsce w konkursie kulinarnym za potrawę "Nasze Wędzonki".

Na zakończenie dnia proponujemy zrelaksować się przy piwku, drinku albo winku w naszym barze. Zapewniamy, że miły i uśmiechnięty personel sprawi, że otoczymy państwa serdeczną obsługą na czas pobytu.